KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14823035
nr 1482 3035
Geneviève Hugon
(f. 1945), Frankrike
Carborundumetsning, Kvinna. Signerad, numrerad 19/75. Bladets mått: 74x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x69 cm
Geneviève Hugon, fransk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:27:28
14/8 13:13:12